У США літнє подружжя задихнулося в ліфті

Літня американська пара задихнулася в ліфті власної оселі, коли він застряг між поверхами. Рідні та знайомі були певні, що вони помруть в один день.

У США літнє подружжя задихнулося в ліфті, що застряг між поверхами їх власного триповерхового будинку.

Їхні тіла, що лежать на підлозі обличчям одне до одного, виявили лише через чотири дні. У службу 911 подзвонив листоноша, який помітив, що газети біля порога будинку залишилися недоторканими.

Розтин показав, що Шервуд і Керолайн Водсворт 90 і 89 років померли від задухи: температура в маленькому замкненому приміщенні підвищилася до 35 градусів. Рідні літнього подружжя були шоковані звісткою про їхню загибель. "Враховуючи вік, ми очікували їхньої швидкої кончини. Але тільки не такої", - розповів їхній син Веслі.

Більш того, ніхто в родині навіть не сумнівався, що Шервуд і Керолайн підуть разом з життя - настільки вони були залежні один від одного. За всі 60 років спільного життя вони практично не розлучалися - лише на час війни.

Подружжя Водсворт переїхало в Джорджію з Пенсільванії, де як і раніше живе їхній син. За розповідями, вони до останнього моменту залишалися незалежними від родичів, незважаючи на вік, і були активні. Щоранку Шервуд виходив з дому за газетою і готував сніданок для дружини, який піднімав до неї на ліфті, щоб вона снідала в ліжку.

Вони часто гуляли по пляжу, причому раніше Шервуд щоденно проходив пішки по три милі (майже за п'ять кілометрів), мінімум двічі на тиждень вони виїжджали на курортний острів неподалік, щоб випити коктейлі та потанцювати. Тільки останнім часом глава сімейства став ходити, спираючись на милицю, і дружина завжди додатково підтримувала його, обхвативши за талію.

Тепер сусіди кажуть, що в останні дні помітили недобре: крім газет, Шервуд не забрав з порога кавун, яким їх пригостила одна з сусідок, а також не був спустошений їх сміттєвий кошик. Але це списали на спеку, яка встановилася в штаті, - вирішили, що саме погода змушує пару залишатися в прохолодному приміщенні.

Тепер окружні влади штату Джорджія, де загинули Водсворти, намагаються знайти винних. І, схоже, відповісти доведеться компанії, що встановила в їх будинок ліфт. За місцевими законами, ліфти в приватних будинках повинні бути обов'язково забезпечені телефоном на випадок поломки, але у літніх подружжя його якраз не було.

Крім того, їхній син розповів, що батьки скаржилися на якісь проблеми з ліфтом в квітні та травні. Але, вочевидь, цьому не надали значення.

У лютому в Києві через несправність ліфта у складському приміщенні магазина загинула прибиральниця. Її затиснуло в дверях несправного підйомника, і він рушив. В результаті 20-річну дівчину перерізало навпіл.

Читайте також:

Вікторія Бекхем знепритомніла в ліфті

У Дніпропетровську в багатоповерхівках почали встановлювати ліфти з комп'ютерним забезпеченням

У Києві ліфт розрізав дівчину навпіл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: