Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США Манафорт закликав суддю відхилити звинувачення проти нього - ЗМІ

Звинувачення проти нього висунуті спецпрокурором Мюллером.

Екс-політтехнолог "Партії регіонів" і колишній очільник передвиборного штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт закликав федерального суддю відхилити звинувачення у відмиванні грошей і незаконному лобіюванні.

Про це інформує Bloomberg.

Нагадаємо, що звинувачення проти нього висунуті спецпрокурором Робертом Мюллером в федеральних судах штатів Вашингтон і Вірджинія. 

ВідеоПротестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

Жбурлянням російського прапора та лайливими словами протестувальники зустріли колишнього радника Віктора Януковича та екс-главу передвиборного штабу Дональда Трампа. У Вірджинії він давав показання по справі відмивання грошей, лобістській діяльності та ухилянні від сплати податків.

Протестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

Манафорт звернувся з вимогою відхилити звинувачення, які розглядає федеральний суд Вашингтона.

Його захисники раніше переконували, що Мюлле перевищив свої повноваження, адже був призначений розслідувати можливу змову між Росією і передвиборчою кампанією Трампа.

Нині адвокати Манафорта переконують, що прокурори Мюллера нібито не тільки перевищили повноваження, але і неправомірно виступили перед великим журі (колегія присяжних засідателів), яке звинуватило Манафорта.

Нагадаємо, що Манафорту пред'явлені звинувачення про відмивання грошей, які він отримав працюючи в Україні, його також звинувачують в тому, що він не зареєструвався як  іноземний агент, хоча займався лобіюванням інтересів у США уряду України часів позбавленого звання президента України Віктора Януковича.

Нагадаємо, що нова порція звинувачень проти Манафорта складається з 32 пунктів.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язку з Манафортом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції