У США майже всі смерті від коронавірусу фіксують серед невакцинованих хворих - АР

У США майже всі смерті від коронавірусу фіксують серед невакцинованих хворих - АР

Associated Press

Експерти США переконані, що "майже кожній смерті, особливо серед дорослих, через COVID-19 зараз цілком можна запобігти". 

У США майже всі пов'язані з COVID-19 летальні випадки нині фіксують серед невакцинованих від коронавірусу пацієнтів. 

Про це повідомляє The Associated Press, який проаналізував дані американських Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC) за травень.

Зазначається, що із понад 853 тисяч госпіталізацій через SARS-CoV-2 менше 1200 (приблизно 0,1%) стосувалися повністю щеплених американців. 

Окрім того, у травні менше 150 жителів США (приблизно 0,8%) із понад 18 тисяч померлих від COVID-19 вважалися повністю вакцинованими від коронавірусу.

На початку цього місяця Енді Славітт, колишній радник адміністрації Байдена з питань COVID-19, припустив, що від 98% до 99% американців, які вмирають від коронавірусу, не вакциновані.

А директорка CDC Рошель Валенськи заявила у вівторок, що вакцина настільки ефективна, що "майже кожній смерті, особливо серед дорослих, через COVID-19 зараз цілком можна запобігти". 

Як повідомлялося, вакцинація у Сполучених Штатах не зможе охопити 70% усіх дорослих громадян (віком від 18 років) до Дня незалежності Америки 4 липня, однак уже сьогодні хоча б одну дозу отримали 70% американців, яким виповнилося 30 років.

Раніше президент США Джо Байден оголосив про "місяць дій", покликаний на максимальну вакцинацію американців від COVID-19 до свят 4 липня. Так, у червні американці, які щепляться від коронавірусу, можуть отримати безкоштовні круїзи, квитки на Суперкубок і навіть мільйон доларів.

Як повідомлялося, у США показники захворюваності на COVID-19 впали до рівня, який востаннє спостерігали понад 11 місяців тому. 

Новини світу: США оприлюднили список країн, куди направлять 55 мільйонів доз вакцин від коронавірусу

Новини світу: США оприлюднили список країн, куди направлять 55 мільйонів доз вакцин від коронавірусу