У США медсестра втратила через Covid обох батьків та продовжує виступати проти вакцини

У США медсестра втратила через Covid обох батьків та продовжує виступати проти вакцини

У США медсестра втратила через Covid обох батьків та продовжує виступати проти вакцини

Фото з соцмереж

Батьки американки Шанди Періш були нещепленими і померли упродовж трьох днів, заразившись коронавірусною інфекцією на зустрічі випускників.

В американському штаті Арканзас медсестра Шанда Періш пережила велику особисту трагедію, втративши обох своїх нещеплених від Covid батьків, яким було понад 70 років, упродовж кількох днів. Але навіть смерть близьких не змусила її вакцинуватися, вона продовжує стверджувати, що не довіряє препарату, який є надто новим. 

Про це повідомляє видання  Mirror.

Шанда Періш, яка проживає в регіоні Форт-Сміт-Грінвуд, не довіряє вакцинації і дотепер не шкодує про рішення своїх батьків не робити щеплення, не зважаючи на те, що за віком вони були в зоні ризику. 

 "Ми не вбили їх, але деякі люди змушують нас відчувати, що це наша вина, що вони пішли. Ніхто не повинен намагатися змусити вас почувати себе винними, тому що хтось помер", - коментувала вона цю трагедію журналістам, запевняючи, що це був особистий вибір батьків - не приймати вакцину.

У липні цього року  її батько та мачуха, відвідавши зустріч випускників середньої школи, заразилися Covid і загинули в результаті вірусу. Останнє повідомлення її батька - це голосова пошта, яку він надіслав з лікарняного ліжка. 

Шанда Періш говорить, що звуки, які він видавав навіть не звучали по-людськи. Їй не подобається чути це, але вона не може видалити останнє повідомлення від смертельно хворого батька. 

Регіон, в якому проживає медсестра-антивакцинаторка, має низький рівень вакцинації, подібно до решти західного Арканзасу. Лише 36,2 відсотки населення тут повністю вакциновані, а в середньому щодня реєструється 78 нових випадків зараження - це найбільший показник з лютого цього року. 

Нагадаємо, раніше в Португалії померла ціла родина антивакцинаторів. Троє людей відмовилися робити собі щеплення від коронавірусу і загинули.

Повʼязані теми:

Наступна публікація