У США міста відмовляються від 5G через побоювання мешканців захворіти на рак

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У місті Мілл-Велл заборонили встановлювати антени 5G у житлових зонах.

Міська влада невеличкого каліфорнійського містечка Мілл-Велл заборонила встановлювати антени для мережі 5G у житлових районах. Причиною заборони стали побоювання місцевих мешканців, що мережа може викликати захворювання на  рак.

Про це повідомляє TechCrunch.

Згідно з рішенням, обмеження та заборони для всіх майбутніх заявок на телекомунікаційне обладнання 5G у місті вже почали діяти. За даними міської влади, вона отримала 145 листів від громадян, які проти розвитку цієї технології, порівняно з п'ятьма листами на її підтримку.

Блокування на розширення 5G не є новим для цього регіону. Інші міста, включно із Сан-Ансельмо та Росс, ухвалили аналогічні рішення.

Одна з моделей мережі п'ятого покоління передбачає використання невеликих антен, що підтримують існування "малих сот". Це збільшує пропускну спроможність мережі та якість з'єднання, зменшуючи витрати на інфраструктуру, електроенергію та установку самих антен. Крім того, від "малих сот" виходить менше випромінювання

"Телекомунікаційні компанії переконують, що антени не мають негативного впливу на здоров'я людей, хоча Департамент охорони здоров'я Каліфорнії попередив про можливі наслідки для здоров'я персональних стільникових антен. Проте, зменшення випромінювання від 5G антен, порівняно з 4G антенами, імовірно, практично нівелює будь-які впливи цієї технології на здоров'я", - йдеться у матеріалі TechCrunch.

Попри те, що в різних муніципалітетах виникають схожі проблеми, вони не поширюються на глобальному рівні. Китай, завдяки таким компаніям, як Huawei, інвестує мільярди доларів для розробки та побудови інфраструктури 5G, сподіваючись "викрасти" галузь з США, яка є лідером на ринку технологій 4G.

Нагадаємо, раніше колишній генеральний директор "Microsoft Україна"та екс-заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків розповів, що стандарти 5G поки не розроблені, але новітня техногогія рано чи пізно все ж з'явиться в Україні

ВідеоУ Каліфорнії представили безпілотний магазин на колесах

У Каліфорнії представили безпілотну автівку, яка самотужки доставляє продукти до вашого дому. Для замовлення достатньо попередньо обрати потрібний вам товар в Інтернет-магазині. І вже за мить автоматизована машина сама привезе вам усе придбане. А якщо ви не визначилися з товаром, то можете обрати його просто у машині. 

У Каліфорнії представили безпілотний магазин на колесах

Залиште свій коментар

Вибір редакції