У США на боротьбу з безробіттям виділяється ще 15 млрд дол.

Сенат США взявся за боротьбу з безробіттям і схвалив програму підтримки ринку зайнятості, яка включає в себе пакт податкових послаблень.

Американський Сенат спрямовує на боротьбу з безробіттям ще 15 мільярдів доларів. Програма підтримки ринку зайнятості, яка включає в себе пакет податкових послаблень, вже схвалена. Тепер документ переданий на затвердження в Палату представників.

Напередодні конгресмени намагалися з'ясувати, коли ситуація з зайнятістю піде на поправку. Як заявив глава Федерального резерву Бен Бернанке, зростання безробіття в Штатах сповільнилося. У виробництві і зовсім спостерігається зростання зайнятості. Все це говорить про ознаки стабілізації на ринку праці, але поки вони занадто слабкі.

Бернанке відзначив, економіка зараз перебуває у стадії відновлення. І щоб підтримати її, на цьому етапі необхідні низькі процентні ставки. До того ж дані по інфляції це дозволяють. Правда, рано чи пізно посилювати грошово-кредитну політику все-таки доведеться.

"Комітет з операцій на відкритому ринку вважає, що економічні умови, включаючи низький рівень утилізації ресурсів, помірні темпи зростання інфляції, а також прогноз щодо цінової стабільності дозволяють зберегти ставку по федеральних фондах на надзвичайно низькому рівні протягом тривалого періоду часу. Поступово ми сповільнюємо темпи покупки проблемних іпотечних цінних паперів. Комітет планує завершити цю програму до кінця березня ", - повідомив Бен Бернанке, голова ФРС США.

Центробанк США утримує ставку на рівні 0,25 відсотка з грудня 2008 року. При цьому ФРС продовжує скуповувати проблемні іпотечні активи в цілому на суму в 1 трильйон 250 мільярдів доларів, а також боргові іпотечні зобов'язання на суму в 175 мільярдів доларів.

Читайте також:

97-річний бідняк з В'єтнаму зірвав джек-пот у лотереї

Британська пара виграла в лотерею рекордні 88 млн

Переможець лотереї прогуляв 16 млн доларів і живе на допомогу з безробіття

Moody's може позбавити США найвищого рейтингу кредитоспроможності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: