У США на Бродвеї глядачі мюзиклу зустріли нового віце-президента зневажливим свистом та вигуками

Також один з акторів прочитав зі сцени звернення до Пенса.

У США у п'ятницю, 18 листопада, обраного віце-президента США Майка Пенса зустріли несхвальними вигуками глядачі на хіп-хоп мюзиклі "Гамільтон" у Нью-Йорку. Після шоу один з акторів закликав Пенса захищати права усіх американців без винятку, передає Українська служба ВВС.

Відео з цього моменту з'явилося у Мережі. Так, дехто з присутніх на мюзиклах зааплодував при появі Пенса, однак більшість почали вигукувати щось несхвальне.

Уже коли політик збирався покинути зал після закінчення мюзикла, один із акторів, Брендон Діксон, покликав його назад і зачитав звернення до нього з листка.

Текст промови актора був наступним:

"Сьогодні у нас в залі особливий гість. Пане обраний віце-президент Пенс, я бачу, ви хочете піти, але прошу вас дослухати. І не треба свистіти, пані та панове. Сер, я хотів би виступити зі зверненням. Сподіваюся, ви нас вислухаєте. Закликаю всіх дістати телефони і твітити, тому що це звернення треба поширити якомога краще.

Пане обраний віце-президент Пенс, ми вітаємо вас і дякуємо за те, що ви прийшли на мюзикл "Гамільтон". Серйозно. Ми, сер, представляємо різноманітну Америку, яка побоюється того, що ваша адміністрація не збирається захищати ні нас, ні нашу планету, ні наших дітей, ні наших батьків, а також гарантувати наші невід'ємні права. Але ми сподіваємося, що наша постановка надихне вас на захист американських цінностей і роботу на благо всіх нас. Всіх без винятку. Ми від душі дякуємо вам за прихід на мюзикл, це чудова американська історія, яку розповідають чоловіки і жінки з різним кольором шкіри, різного віросповідання і орієнтації. Сподіваємося, що ви почуєте нас, тому що ви представляєте всіх без винятку", - промовив актор.

Нагадаємо, раніше відоме американське видання розповіло, хто такий Майк Пенс та як він буде стримувати Трампа.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: