На проміжних виборах у Конгрес США республіканці поки зберігають більшість у обох палатах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У сенаті республіканці поки контролюють 46 місць, у той час як демократи - 38.

За попередніми результатами, які ґрунтуються на підрахунку голосів на закритих виборчих дільницях на виборах до Конгресу, які відбуваються у США, представникам Республіканської партії поки вдається зберігати більшість у палаті представників і сенаті.

Поки республіканці отримали 95 місць у палаті представників, у той час як демократи - 84 місця. Для отримання контролю над палатою однієї з партій необхідно отримати не менше 218 з 435 місць.

У сенаті республіканці поки контролюють 46 місць, у той час як демократи - 38 з урахуванням того, що переобираються тільки 35 з 100 сенаторів. Для перемоги необхідно отримати 51 місце.

За оцінками експертів, в ході проміжних виборів Демократична партія може отримати більшість у палаті представників, а республіканці збережуть контроль над сенатом.

ВідеоMicrosoft заявила про спроби росіян вплинути на вибори до Конгресу, що відбудуться у листопаді

Кібератака по-російськи. Американська компанія "Майкрософт" заявила про нові спроби росіян вплинути на вибори у Конгрес, що відбудуться у листопаді. У мережі з'явилися сайти-підробки. Розробили їх хакери, пов’язані з Кремлем. Одні фейкові веб-сторінки виглядали наче сайт Сенату США. Інші дублювали домени аналітичних центрів. 

Microsoft заявила про спроби росіян вплинути на вибори до Конгресу, що відбудуться у листопаді

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп озвучив перші звинувачення в недостатніх зусиллях для перемоги республіканців на виборах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції