У США на вбивці 88-річної вдови випробували новий "смертельний коктейль"

У штаті Вірджинія за новим рецептом стратили злочинця, який через дитячу травму зґвалтував і задушив 88-річну пенсіонерку.

У США стратили 30-річного чоловіка, який десять років тому зґвалтував і задушив 88-річну вдову зі штату Вірджинія.

Джеррі Террелл Джексон став першим смертником в штаті, якого відправили на той світ за допомогою нового "смертельного коктейлю" з трьох речовин. Нагадаємо, американським тюремникам довелося перейти з тіопенталу натрію на пентобарбітал - через гострий дефіцит речовини, що входила до складу смертельної ін'єкції раніше.

Від останнього слова Джексон відмовився.

Жертвою Джеррі Джексона стала Рут Філіпс. 26 серпня 2001 її мертве тіло виявив будинку син - Річард Філіпс. Як було встановлено під час розслідування, Джексон увірвався в квартиру до жертви з метою пограбування. Пенсіонерка запропонувала віддати все що завгодно, лише б він пішов.

Але Джексон почав душити жінку подушкою і зґвалтував її.

Потім він втік на машині Рут Філіпс, залишивши її труп у квартирі. Здобиччю вбивці стали всього 60 доларів, які він витратив на марихуану.

Сидячи у в'язниці, Джексон запевняв, що глибоко розкаюється у скоєному. Минулого року відбулося судове засідання, на якому брат і сестра Джексона розповіли, що в дитинстві він переніс психологічну травму, оскільки піддавався насильству з боку батька і вітчима. Сам Джексон також заявляв, що не став би вбивцею, якби в дитинстві його самого не били і не піддавали сексуальному насильству.

Захист Джексона домагався продовження розгляду, але суд відхилив це прохання. Остаточно доля Джексона вирішилася минулого тижня, коли губернатор штату Боб Макдоннелл відхилив його прохання про помилування.

Читайте також:

Найстаріший смертник США не дожив до виконання вироку

Майже половина українців виступає за відновлення смертної кари

У США звільнили ув'язненого, який 18 років очікував страти

Мексиканець помер, ґвалтуючи пенсіонерку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: