Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США нагадали Росії про підводні човни в таємних місцях, які "здатні знищити їхню країну"

У Пентагоні запевнили, що США здатні відповісти на будь-яку загрозу з боку РФ.

У США продовжують обговорювати нещодавну заяву президента РФ Володимира Путіна про нові озброєння, в тому числі "нездоланні" ядерні озброєння.

Під час бюджетних слухань у комітеті Палати представників з питань збройних сил представники Пентагону дали чітко зрозуміти, що Росія отримає сильну відповідь у разі, якщо США загрожуватимуть якісь ризики. Вашингтон не зважає на те, яке саме ядерне озброєння має у своєму розпорядженні РФ. Про це повідомляє "Голос Америки".

"Ми готові до всіх наявних загроз, і ніхто не повинен сумніватися в цьому. Вони не можуть нічого зробити, крім масивної атаки проти нашої країни, на яку ми не змогли б відповісти. До речі, вони не знають, де перебувають наші підводні човни, а вони здатні знищити їхню країну, якщо ми підемо цим курсом", - заявив голова Стратегічного командування збройних сил США генерал Джон Гайтен.

Нагадаємо, минулого тижня, виступаючи з щорічним посланням до Федеральних зборів, Путін розповів про новітні види російської ядерної зброї, включаючи крилату ракету з ядерною енергетичною установкою, лазерну зброю, безпілотний підводний апарат з ядерної енергоустановкою і нову гіперзвукову ракету. Виступ Путіна ілюструвався комп'ютерним відео, на якому зброя знищувала американську Флориду. При цьому президент РФ підкреслив, що нова російська ядерна зброя буде невразлива для американських систем протиракетної та протиповітряної оборони. Путін підкреслив, що США та їхнім західним союзникам "належить усвідомити нову реальність".

Заступник міністра оборони США з політичних питань Джон Руд зазначив, що ці слова "не стали несподіванкою, але викликали розчарування. Ми стурбовані деякими положеннями доктрини, які виходять від Росії, розмовами про ранню ескалації, посиленням ролі ядерних засобів в конфлікті. Сполучені Штати надалі залишаються відданими нашим зобов'язанням в галузі контролю над озброєннями. На жаль, попередня практика Російської Федерації в тому, що стосується дотримання нею зобов'язань в галузі контролю над озброєннями, залишає бажати кращого".

Водночас, незважаючи на жорсткі заяви, Руд і Гайтен не поділилися подробицями. Багато законодавців чекали на закриту сесію, щоб ставити свої запитання.

Тим часом Білий дім зазначив, що в рамках нового оборонного бюджету обсягом у 700 мільярдів доларів, американські військові ведуть активну роботу з модернізації власного ядерного арсеналу і систем протиракетної оборони.

Зазначимо, що проект бюджету США на 2019 рік передбачає виділення додаткових 24 мільярдів доларів на підтримку і модернізацію ядерних сил країни.

Американські офіційні особи попереджають, що найбільша небезпека виходить від країн, які не усвідомлюють потенціал або рішучість Вашингтона.

"Нам доводиться бути пильними і готовими на прорахунки з боку наших потенційних супротивників, особливо Росії і Китаю. Ми не можемо допустити, щоб вони вважали, що можуть застосувати ядерну зброю, а США не зможуть відповісти", - заявив голова Стратегічного командування Гайтен.

ВідеоПутін пригрозив цивілізованому світу ядерною зброєю

Путін каже, аби опоненти не розгойдували човен під назвою "Земля", запроваджуючи проти Кремля санкції. З таким спічем російський президент звернувся до федеральних зборів. Надійною гарантією миру на планеті він назвав міць російської армії. Похизувався новими ракетами, системами наведення і ядерними боєголовками.

Путін пригрозив цивілізованому світу ядерною зброєю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції