У США напередодні суду помер один із найбільш жорстоких нацистів

Напередодні судових слухань помер 88-річний Пітер Егнер, який брав участь у вбивстві 17 тисяч євреїв під час Другої світової війни.

88-річний Пітер Егнер, який входив до списку найбільш жорстоких нацистських злочинців, складений Центром Візенталя в 2010 році, помер напередодні судових слухань про позбавлення його американського громадянства.

В останні роки Егнер проживав у передмісті Сіетла, в житловому комплексі для пенсіонерів. За словами джерела, Егнер помер в кінці січня. Повідомити про причини його смерті джерело відмовилося. Адвокат Егнера, Роберт Гіббс, також утримався від будь-яких коментарів.

Нагадаємо, в квітні минулого року сербський суд постановив, що Егнер підозрюється в скоєнні злочинів проти людства в період Другої світової війни.

Він був звинувачений у тому, що в період з 1941 по 1943 рік обіймав посаду охоронця і перекладача нацистів, і брав участь у вбивстві 17 тисяч євреїв, циган та політичних дисидентів в Белграді.

Роберт Гіббс, адвокат Егнера, у свою чергу стверджував, що його клієнт заперечує будь-яку причетність до нацистських злочинів.

Читайте також:

Німеччина 8 років покривала нацистського злочинця, який масово нищив євреїв

Свідок у справі Дем'янюка помер, не дочекавшись суду

В італійській в'язниці помер нацистський злочинець родом з України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: