Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США натякнули на можливу блокаду морських шляхів Росії

Наміри заблокувати морське сполучення РФ пов’язані з перешкоджанням її енергопостачанню до країн Близького Сходу.

США можуть влаштувати морську блокаду Росії, щоб "не допустити її контролю над енергопостачанням в країни Близького сходу, як це зараз відбувається в Європі".

Про це заявив міністр внутрішніх справ США Райан Зінке, пише газета Washington Examiner.

"У США, з нашим флотом, є така здатність стежити за тим, щоб морські шляхи були відкриті і, якщо необхідно, блокувати їх, щоб переконатися, що їхня [російська] енергія не виходить на ринок", - сказав він.

За словами Зінке, російська економіка залежить від здатності продавати енергоносії.

"Росія використовує один і той же підхід. Я вважаю, що причина, з якої вони [росіяни] перебувають на Близькому Сході, полягає в тому, що вони хочуть постачати туди енергоресурси так само, як і в Східну Європу", - додав міністр.

Окрім цього очільник МВС США натякнув, що країна може вдатися до військового впливу для витіснення енергоресурсів РФ з ринку.

"Існує військовий варіант [впливу], якого я б вважав за краще уникнути, але є і економічний варіант", - зазначив Зінке, додавши, що такі заходи також можуть застосувати до Ірану.

"Ми можемо це зробити, тому що Сполучені Штати є найбільшим виробником нафти і газу", - наголосив він.

Нагадаємо, компанія Nord Stream 2 почала укладати перші труби для спорудження газопроводу "Північний потік-2", яким паливо буде поставлятися з Росії до Німеччини. У ніч проти середи, 25 липня, судно-трубопрокладач Castoro 10 розпочало роботи на наземній стикувальній станції під Лубміном в Грайфсвальдській затоці.

Після цього Державний департамент США спільно з Білим домом розробив проект санкцій проти російського газопроводу. Проте, президент США Дональд Трамп завив, що США наразі не збираються запроваджувати санкції проти компаній, які беруть участь у спорудженні газопроводу "Північний потік-2", але вважають проект "абсурдним". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції