Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США назвали доведеним втручання РФ у внутрішні справи країни

Трамп заявив, що Путін в ході переговорів заперечував звинувачення у втручанні у вибори з США.

Директор Національної розвідки США Ден Коутс заявив, що американські спецслужби раніше чітко встановили , що мало місце втручання РФ в американські вибори 2016 року, повідомляє The Hill.

"Ми були недвозначні з нашою оцінкою російського втручання у вибори 2016 року і безперервних повсюдних спроб (Росії - ред) підірвати нашу демократію; і ми продовжимо надавати справжні і об'єктивні розвідувальні дані з метою захистити нашу національну безпеку", - наводить видання витримки із заяви Коутса.

The Hill зазначає, що Коутс прямо не посилається на заяву Дональда Трампа на спільній прес-конференції з Володимиром Путіним у Гельсінкі, тим не менше, глава Нацрозвідки виступив зі своїм висловлюванням через кілька годин після зустрічі президентів.

На прес-конференції Трамп заявив, що Путін в ході переговорів заперечував звинувачення у втручанні у вибори з США.

"Я довіряю своїй розвідці, але хочу сказати, що президент Путін дуже сильно заперечував сьогодні(звинувачення у втручанні - ред), і він дав чудові пропозиції. Він говорив, що люди, які працюють над справою, повинні працювати з їх слідчими з приводу цих дванадцяти підозрюваних (у втручанні - ред)", - сказав Трамп.

ВідеоГельсінкі зустріли Путіна та Трампа масштабними протестами

Американський президент прибув до Гельсінкі учора ввечері із Шотландії. Зранку він поїде в президентський палац, де його зустріне президент Фінляндії з дружиною, а Володимир Путін прибуде в палац близько обіду.

Гельсінкі зустріли Путіна та Трампа масштабними протестами

Вибір редакції