У США назвали суму збитків від урагану "Флоренс"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стихійне лихо вже забрало життя понад 40 осіб.

Аналітики міжнародного рейтингового агентства Moody’s підрахували, що ураган "Флоренс", який вже тиждень "гуляє" східним узбережжям США завдав збитків від 38 до 50 мільярдів доларів.

Ці збитки також враховують і пошкодження майна, втрату транспортних засіб та втрату виробництва, передає The Wall Street Journal.

Згідно з оцінками Moody’s, "Флоренс" за цим показником посідає сьоме місце серед найбільших ураганів. Він і досі вирує у США та продовжує завдавати збитків. Річки у штатах Північна та Південна Кароліна виходять з берегів, на території Північної Кароліни досі близько 600 доріг лишаються перекритими.

Приватні страхувальні компанії готуються до загальних виплат внаслідок урагану "Флоренс" від 1,7 до 5 мільярдів доларів.

Нагадаємо, у п'ятницю 14 вересня ураган "Флоренс" вдарив по атлантичному узбережжю США. Майже одразу його потужність знизилась до тропічного шторму, втім наслідки стихії залишаються загрозливими для кількох штатів на сході США. Він вже забрав життя щонайменше чотирьох десятків людей. В епіцентрі урагану також опинилась журналісти ТСН.

ВідеоУзбережжя Північної Кароліни підраховує збитки, нанесені ураганом "Флоренс"

Узбережжя, яке першим узяло на себе удар стихії, вже оговтується від урагану. На пляжі навіть повернулися перші туристи, тоді як місцеві – оцінюють збитки і починають відбудовувати те, що потрощила стихія.

Узбережжя Північної Кароліни підраховує збитки, нанесені ураганом "Флоренс"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції