У США чекають масштабних терактів на 10-ту річницю трагедії 9/11

Пентагон не виключає можливості терактів на 10-ту річницю трагедії 11 вересня, оскільки не має достовірної інформації про те, що "Аль-Каїда" не нападе знову.

У Пентагоні не виключають можливість терактів в 10-ту річницю трагедії 11 вересня. Про це заявив офіційний представник міністерства оборони Девід Лапан.

Він зауважив, що оцінки військових з приводу терористичної загрози збігаються з оцінками міністерства національної безпеки.

Шеф МНБ Джанет Наполітано раніше заявила, що американські спецслужби не мають у своєму розпорядженні "інформації, що заслуговоє довіри" про те, що угрупування "Аль-Каїда" готується відзначити 10-ту річницю терактів в США, здійснених 11 вересня 2001 року, новими кривавими вилазками. У той же час вона закликала співгромадян "не втрачати пильності".

Як підкреслив Лапан, небезпека терористичних вилазок проти США з боку "Аль-Каїди" та інших угруповань завжди існує.

"Після рейду в будинку бен Ладена ми отримали інформацію, що вказує на те, що вони виношують плани нападів у 10-у річницю терактів 11 вересня", - сказав представник Пентагону.

При цьому він обмовився, що зазначені відомості носять загальний характер і США не мають у своєму розпорядженні конкретної інформації про підготовку терактів.

За словами Лапа, військові готові в разі необхідності вжити "додаткових заходів щодо посилення безпеки".

Як відомо, після ліквідації військовим США терориста №1 Усами бен Ладена, стало відомо, що він планував атаки на США в 10-у річницю терактів 11 вересня 2001 року.

Читайте також:

Пил від терактів 11 вересня повільно убиває людей, які розбирали завали

У США стратили "месника" за 11 вересня

Бен Ладен готував атаку на США в річницю терактів 9/11

Мусульманські радикали пригрозили перетворити весілля принца Вільяма в "кошмар гірше 11 вересня "

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: