У США офіційно розпочало роботу командування космічних військ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новий рід військ буде протистояти викликам на орбіті Землі.

У США розпочало роботу Космічне командування, за яким послідує створення космічних військ.

Офіційна церемонія, присвячена цій події, відбулася у Рожевому саду Білого дому, передає "Голос Америки".

Президент США Дональд Трамп заявив, що основна причина створення космічних військ – необхідність протистояти новим викликам безпеці країни, зокрема, можливим атакам на американські супутники з боку китайців і росіян.

"Наші недруги мілітаризують орбіту Землі, розміщуючи там нові технології, націлені на американські супутники, які важливі як для військових операцій, так і для американського способу життя. Можливість вільно діяти в космосі дозволить нам виявляти і знищувати будь-які ракети, випущені проти Сполучених Штатів", – сказав глава Білого дому.

Трамп додав, що за створенням Космічного командування піде створення Космічних сил як шостого виду Збройних сил Сполучених Штатів.

Керувати Космічним командуванням буде генерал ВВС Джон "Джей" Реймонд.

Нагадаємо, у лютому 2019 року президент США Дональд Трамп підписав указ про створення космічних військ. Планується, що вони стануть шостим самостійним формуванням в оборонній системі США поряд із наземними військами, військово-морським флотом, морськими піхотинцями, авіацією та береговою охороною. При цьому космічні війська мають перебувати під наглядом військової авіації, аналогічно до того, як морські піхотинці підпорядковуються флоту. Чисельність космічних військ США становитиме від 15 до 20 тисяч осіб, заявив у квітні Патрік Шанахан, який на той момент виконував обов'язки міністра оборони США.

Відео Трамп планує створити військово-космічні сили

Віце-президент США Майк Пенс оголосив про плани вже до 2020 року створити новий рід військ – військово-космічні сили. Таке завдання Пентагону президент Трамп дав у середині червня. Ідею підтримав і міністр оборони. За словами віце-президента, супротивники Америки – такі як Росія і Китай – давно перетворили мирний космос на поле бою, тому США вимушені реагувати відповідно. 

Трамп планує створити військово-космічні сили

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції