Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США офіційно затвердили нового державного секретаря

На церемонію прибули Дональд Трамп та Майк Пенс.

Колишній голова ЦРУ Майк Помпео офіційно обійняв посаду Державного секретаря Сполучених Штатів.

У Вашингтоні відбулася урочиста церемонія. 

На церемонію прибули президент США Дональд Трамп та віце-президент країни Майк Пенс. Новим керівником Центрального розвідувального управління, натомість, стала ветеран розвідки Джина Гаспель.

"Я впевнений, що моя команда у Вашингтоні та у всьому світі під вашим (президента США Дональда Трампа - ред.) керівництвом зможе і буде виконувати нашу місію на користь американського народу, і я прагну працювати з вами, щоб виконати цю роботу", - сказав Помпео під час церемонії.

ВідеоУ Сполучених Штатах призначили нового держсекретаря

Американське дипломатичне відомство очолив колишній голова ЦРУ Майк Помпео. Його кандидатуру кілька годин тому після довгих обговорень схвалив сенат. Помпео відомий різким ставленням до Росії, на слуханнях у Конгресі він зобов’язався допомагати Україні і не визнавати Крим російським. 

У Сполучених Штатах призначили нового держсекретаря

Нагадаємо, 13 березня президент США Дональд Трамп звільнив з посади державного секретаря Рекса Тіллерсона. Його обов'язки виконував керівник ЦРУ Майк Помпео, який став кандидатом на посаду. Керівництво розвідувального бюро взяла на себе Джина Гаспель - перша жінка-голова ЦРУ.    

Залиште свій коментар

Вибір редакції