У США оголошено чотирьохденну жалобу

У США оголошено жалобу по жертвам нападу на військову базу в Техасі, де загинули 13 людей, та стрілянини в офісному центрі у Флориді.

Білий Дім оголосив траур у США до 11 листопада.

Причиною стали два випадки нападу озброєних людей у Техасі та Флориді. На військовій базі в Техасі психіатр вбив 12 солдатів через те, що не хотів їхати до Іраку.

Причиною нападу безробітного на офісний центр у Флориді стало бажання помститися колишнім роботодавцям та колегам.

В результаті стрілянини в офісному центрі в місті Орландо (штат Флорида, США), за уточненими даними, одна людина загинула та п'ятеро отримали поранення.

Джейсон Родрігез увірвався в будівлю та відкрив вогонь. Через три години злочинця арештували в будинку його матері.

Коли поліцейські вели 40-річного Родрігеса до дільниці, один з журналістів запитав його, чому він напав на своїх колишніх колег. "Тому що вони кинули мене загнивати", - повідомив той. Його колеги вказали, що він знав тих, в кого стріляв.

Чоловік близько року працював у фірмі, співробітники якої постраждали від його дій, поки його не звільнили в червні 2007 року.

Родрігес розповів слідчим, що компанія Reynolds, Smith and Hills позбавилася від нього без будь-яких причин. Він також підозрював, що через колишніх роботодавців йому не вдається отримати статус безробітного і ті пільги, які додаються до нього.

Нещодавно Родрігес просив суд оголосити його банкрутом. Він пояснював, що в рік може заробляти в закладі швидкого харчування не більше 30 тисяч доларів, в той час як його борги становлять майже 90 тисяч.

Крім того, він заявив своєму 8-річному сину, який живе з матір'ю приблизно за півгодини їзди від Орландо, що не відвідує його, тому що в нього немає грошей, немає роботи і йому нічого їсти.

Поки ніяких обвинувачень йому висунуто не було.

Це другий інцидент із застосуванням вогнепальної зброї за останню добу. Трохи раніше в Техасі на військовій базі від рук психіатра Надаль Малик Хасан загинули 13 людей.

Мотивом свого вчинку вбивця назвав те, що не хотів від’їжджати до Іраку, куди його направляли.

Чоловік під час нападу кричав "Аллах Акбар!".

39-річний Хасан відкрив вогонь у Форт-Худі 5 листопада. 12 людей були застрелені на місці, ще один отримав смертельне поранення і помер вранці в п'ятницю. Ще три дестяки людей постраждали. Сам нападник отримав поранення та наразі перебуває в госпіталі.

Журналісти з'ясували, що військового психіатра наприкінці листопада мали відправити у зону бойових дій – за різними даним, до Афганістану чи Іраку. Водночас Хасан був противником війн у цих країнах. За словами колишніх колег майора, він мав радикальні погляди. Зокрема, Хасан заявляв, що мешканці мусульманських країн мають право нападати на американців і битися з агресором. Він вважав допустимим, щоб у помсту за розв'язану США війну в Іраку у Нью-Йорку були здійснені теракти.
Хасан був мусульманином за віросповіданням, мав йорданське походження, але народився в американському штаті Вірджинія і ніколи не виїжджав за межі США.

Він працював психіатром, допомагаючи солдатам, які повернулися з війни, впоратися з посттравматичним синдромом та розпочати нормальне життя. Усі його пацієнти стверджують, що Хасан був висококваліфікованим професіоналом, називаються його одним з найкращим фахівців і висловлюють вдячність, що він допоміг їм повністю відновитися.

Читайте також:

Звільнений американець розстріляв працівників офісного центру у Флориді

Військовий психіатр в Техасі розстріляв солдатів з криками "Аллах Акбар!"

Психіатр зі США розстріляв 12 солдатів, тому що не хотів їхати в Ірак

На військову базу в США здійснено напад: 12 вбитих, багато поранених

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: