У США оголосили надзвичайну ситуацію через розповсюдження китайського коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країна тимчасово заборонила в’їзд до країни іноземцям, які упродовж останніх 14 днів бували у Китаї.

Влада США оголосила надзвичайну ситуацію у сфері охорони здоров’я через китайський коронавірус 2019-nCoV, повідомляє CNN.

Міністр охорони здоров’я країни Алекс Азар підписав спеціальну декларацію щодо запровадження надзвичайної ситуації.

У межах цих заходів Адміністрація президента США Дональда Трампа тимчасово заборонила в’їзд до країни іноземцям, які упродовж останніх 14 днів були у Китаї. Заборона набуває чинності у неділю, 2 лютого.

"США тимчасово призупиняють в'їзд у країну іноземним громадянам, які становлять ризик перенесення нового коронавірусу", - заявив міністр Азар.

Громадяни США, які повертатимуться з Китаю, проходитимуть перевірку та упродовж 14 днів перебуватимуть на карантині.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відео Надзвичайний стан у зв'язку з поширенням коронавірусу - не привід для паніки - медики

Надзвичайний стан у зв'язку з поширенням китайського коронавірусу таки оголосила Всесвітня організація охорони здоров'я. Вбивчу недугу вже  підтвердили поряд з Україною: два випадки зараження зафіксували у Росії. А у світі число уражених сягає 10 тисяч. Про ситуацію з коронавірусом дивіться у сюжеті. Небезпечний коронавірус атакував Росію

Надзвичайний стан у зв'язку з поширенням коронавірусу - не привід для паніки - медики

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Коронавірус_оновлена інфографіка на 18.00_ 31 січня
ТСН

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 86 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції