Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США п’ятирічний хлопчик випадково застрелив брата зі знайденої в лісі зброї

У США п’ятирічний хлопчик випадково застрелив брата зі знайденої в лісі зброї

Малюк сприйняв рушницю за іграшку

П'ятирічний хлопчик з США знайшов в лісі за будинком заряджену рушницю, але не зрозумів, що це не іграшка і застрелив свого брата.

Про це повідомляє телеканал CNN.

Двоє братів з американського штату Джорджія гралися на задньому дворі свого будинку і вирішили сходити до лісу. Там молодший знайшов кинуту рушницю, сприйняв її за іграшку і жартома направив в бік 12-річного брата і натиснув на курок. Зброя виявилася зарядженою, і куля потрапила в груди другого хлопчика. Його терміново доправили до лікарні, але врятувати його не вдалося.

Місцева поліція припускає, що зброя могла належати групі чоловіків, які за кілька годин до пострілу підозріло поводилися в цьому районі, а потім зникла. Під час огляду території поліція виявила сумку, як припускають з наркотиками, але зброї, як запевняють, тоді не було. Тож пошуки тих, хто кинув зброю, тривають.

Нагадаємо, що 2 травня у своєму будинку в передмісті Піттсбурга був застрелений 36-річний науковий співробітник Школи медицини Піттсбурзького університету Бінг Лю. Він був близький до "дуже важливих висновків" про COVID-19. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції