Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США Палата представників ухвалила законопроект на підтримку кібербезпеки України

Він був ухвалений більшістю голосів.

Нижня палата американського Конгресу ухвалила більшістю голосів законопроект "Про співпрацю з Україною в питаннях кібербезпеки".

Голосування відбулося в середу, - про це пише Укрінформ.

На підтримку законодавчої ініціативи, автором якої виступив конгресмен-демократ від штату Пенсильванія Брендон Бойл, під висловилися 404 конгресмени.

Варто зауважити, що до голосування документ мав двопартійну підтримку: щонайменше 25 конгресменів Палати представників США виступили в якості його співавторів.

ВідеоКонгрес США розглядає законопроект про співробітництво з Україною у сфері кібербезпеки

До палати представників законопроект про зміцнення співпраці України та Сполучених Штатів в галузі кібербезпеки внесли республіканці. Незважаючи на те, що його автор - демократ, майбутній закон має широку підтримку в обох партіях.

Конгрес США розглядає законопроект про співробітництво з Україною у сфері кібербезпеки

Нагадаємо, законопроект передбачає "встановлення найбільш сучасних оновлень безпеки на комп'ютерах органів державної влади, в тому числі систем програмного захисту, спрямованих на захист об'єктів критичної інфраструктури України; скорочення залежності України від російських технологій; сприяння розширенню участі України в програмах обміну інформацією, яка пов'язана з проблематикою кібербезпеки і міжнародним зусиллям з протидії кіберзагрозам, а також розвитку нашої країною власних можливостей у сфері кібербезпеки.

Крім того, документ підкреслює відданість Хартії про стратегічне партнерство між Україною і США, Будапештському меморандуму, а також співпраці Україна-НАТО.

Для того, щоб документ набув чинності закону, за нього має проголосувати Сенат, а після чого його повинен затвердити президент США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції