Перейти до змісту
У США папуга став свідком вбивства й відтворив репліки застреленого чоловіка перед смертю

У США папуга став свідком вбивства й відтворив репліки застреленого чоловіка перед смертю

49-річна Гленна застрелила свого чоловіка, а потім намагалася вчинити самогубство.

У Мічигані жінку визнали винною у вбивстві свого чоловіка, і цей злочин бачив їхній папуга.

Про це інформує "BBC".

49-річна Гленна Дурам застрелила свого чоловіка Мартіна 2015 року. Після цього вона намагалася накласти на себе руки, але спроба виявилась невдалою. Наступного місяця жінці мають винести вирок.

Вбивство бачив домашній папуга-жако на прізвисько Бад. Про це повідомила колишня дружина вбитого Христина Келлер: зараз птах живе в неї. Вона розповіла, що папуга повторює розмову подружжя, яку він чув у ніч вбивства, і закінчилась вона словами: "Не стріляй!". Птах відтворює їх голосом убитого.

сірий африканський папуга
visualhunt.com
Представник виду сірий африканський папуга, або жако.

Мати ж Мартіна Дурама сказала, що "папуга підхоплює все що завгодно, зокрема лайку".

Прокурор штату Мічиган спочатку хотів використати "свідчення" птаха як доказ у справі про вбивство, але пізніше це відхилили. Він додав, що папугу навряд чи "заслухають" на суді як свідка.

Раніше повідомлялося, що мешканка Міннесоти Моналіза Перез під час знімання відео для YouTube випадково застрелила свого 22-річного хлопця Педро Руїза. Пара вирішила зняти ролик, на якому Перез стріляє в Руїза з пістолета через товсту книгу, вважаючи, що вона зупинить кулю. Для цього вони взяли енциклопедію у твердій обкладинці і пістолет великого калібру.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин