У США переконані, що втручання РФ є більш масштабним, ніж повідомляється

Один із сенаторів звернувся до американських спецслужб з проханням розсекретити назви та кількість штатів, електоральні дільниці яких піддавалися атаці з боку росіян.

Віце-голова Комітету з питань розвідки американського Сенату Марк Уорнер наголошує, що повідомлення про результати розслідування щодо наслідків втручання Росії у президентські вибори в США применшені, й масштаби порушень з боку Москви є набагато більшими.

Про це пише USA Today.

"Я не вважаю, що вони (росіяни – ред.) добилися значної зміни фактичних результатів голосування. Але масштаби атак є набагато ширшими, ніж повідомлялося раніше", – зауважив американський законодавець, коментуючи витік останньої доповіді АНБ щодо діяльності ГРУ ГШ Росії на президентських виборах у США.

Він звернувся до американських спецслужб з проханням розсекретити назви та кількість штатів, електоральні дільниці яких піддавалися атаці з боку росіян.

 

Мовляв, це необхідно для того, щоб захистити процес виборів до Конгресу в 2018 році.

Нагадаємо, що раніше у США силовики затримали й висунули звинувачення 25-річній працівниці федеральної установи, яка надіслала в американські ЗМІ секретну доповідь про втручання РФ у президентські вибори в Сполучених Штатах

ВідеоУ США затримали дівчину, яка крала секретні документи та передавала їх журналістам

Залиште свій коментар