Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США підліток наклав на себе руки після того, як розійшовся зі своїм першим хлопцем

Хлопець нещодавно зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації близьким.

У США 16-річний учень Зенон Бартлетт, який нещодавно розповів рідним та друзям про свою нетрадиційну орієнтацію, наклав на себе руки після того, як розійшовся зі своїм першим хлопцем. Про це повідомляє The Mirror.

Тіло хлопця знайшла його мати. Він повісився у своїй кімнаті. За словами жінки, вона якраз сідала обідати та піднялася до нього, аби покликати поїсти разом. Увійшовши до кімнати, вона побачила, що син повісився у шафі.

За словами колишнього хлопця Зенона Бартлетта, Джеймса Хартмана, хлопець говорив про самогубство, однак Джеймс не сприйняв його слова серйозно.

"Я жалкую, що не зробив стільки речей, які міг би. Я би міг зателефонувати йому, поговорити. Мені дуже сумно через усю цю ситуацію", - розповів Джеймс.

Він також розповів, що після їхнього розставання зустрів Зенона в лісі. На шиї у хлопця були подряпини. Також Джеймс побачив мотузку на дереві. На запитання, що Зенон робив у лісі, хлопець тоді відповів, що не хотів більше залишатися там.

"Ми проговорили з ним чотири чи п'ять годин. Я не був знайомий з його батьками, тому порадив йому звернутися до консультанта чи психотерапевта", - розповів Джеймс.

За його словами, Зенон погодився і навіть надіслав Джеймсу повідомлення, сказавши, що домовився про зустріч із спеціалістом, однак він не знає, чи пішов Зенон на цю зустріч.

Матір загиблого хлопця сказала, що її син був нормальним підлітком.

"Якби я хоч на хвилину могла подумати, що він може заподіяти собі шкоди або якби він сказав нам, що він у депресії, ми б відвели його до лікаря або я б заплатила за консультацію", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 22-річний турок вчинив самогубство у прямому ефірі на Facebook. Самогубець присвятив передсмертний вірш своїй дівчині. Розмовляючи з камерою, він заявив, що ніхто не вірив у його обіцянки звести рахунки з життям.

Залиште свій коментар

Вибір редакції