У США підліток наклав на себе руки просто на сцені, під оплески глядачів

Виконавши пісню під назвою "Вибачте за весь цей безлад", 19-річний Киппа Рости Уокер заколов себе 15-сантиметровим ножем, кілька разів встромивши його в груди.

У містечку Бенд, штат Орегон, підліток, виступаючи в кав'ярні, наклав на себе руки на очах у враженої аудиторії. Виконавши пісню під назвою "Вибачте за весь цей безлад", 19-річний Кіпп Расті Уокер заколов себе 15-сантиметровим ножем, кілька разів встромивши його в груди.

Як повідомляється, публіка спочатку реагувала оплесками та захопленими вигуками, вважаючи, ніби самогубство - лише підстроєна сцена. Але коли Уокер впав у калюжу крові і затих, глядачі зрозуміли, що діється, кинулися на сцену, але рани, який підліток завдав сам собі, виявилися смертельними.

Співвласниця кав'ярні Strictly Organic Coffee Company Ронда Або, на території якої сталося самогубство, розповіла, що публіка спочатку подумала, що це щось на зразок театральної вистави.

"Спочатку справді було незрозуміло, що відбувається. Більшість людей ніколи в своєму житті не бачили нічого подібного , і навряд чи побачать, так що, звичайно, побачене кардинально змінить їхнє життя", - зазначила вона

Пізніше з'ясувалося, що Уокер раніше говорив друзям та близьким, що збирається покінчити життя самогубством. Підлітка відправили на психіатричне лікування. Але незабаром його випустили з лікарні на волю.

Один з друзів Уокера заявив: "Він ніби хотів щось довести - що немає сенсу боятися смерті, тому що всі ми помремо". Друг також сказав, що нічого не міг зробити для Уокера, і запевнив, що попереджав його про тяжкі наслідки такого вчинку, як самогубство.

Читайте також:

Підліток повісився, надивившись шоу про екстрасенсів

На Одещині юнак вбив першокласницю молотком і наклав на себе руки

Підліток убив всю сім'ю і наклав на себе руки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: