У США підтримують пропозицію про збагачення іранського урану в РФ та Франції

США повністю підтримує пропозицію МАГАТЕ з переробки іранського низькозбагаченого урану в Росії і Франції.

Представник держдепартаменту США Іен Келлі заявив, що уряд США повністю підтримує пропозицію про збагачення іранського урану в Росії і Франції з метою його подальшого використання в мирних цілях.

"Ми повністю підтримуємо пропозицію МАГАТЕ з переробки іранського низькозбагаченого урану в Росії і Франції", - сказав Келлі.

За словами Келлі, зустріч технічних експертів була організована для того, щоб "виробити відповідь на запит Ірану" про постачання палива для його дослідницького реактора.

"І, звичайно, ми хотіли б побачити значне скорочення зростаючих запасів іранського збагаченого урану, який в іншому випадку міг би бути використаний в немирних цілях", - додав представник держдепартаменту США.

Тим часом, раніше телебачення Ірану повідомило, що іранська делегація не буде проводити прямі переговори з представниками Франції з питання про постачання палива для тегеранського дослідницького реактора.

За даними ЗМІ, Іран відмовиться від послуг Франції як можливого постачальника збагаченого урану, оскільки Париж не зумів "поставити ядерні матеріали в минулому".

Нагадаємо, в понеділок, 19 жовтня, для вирішення технічний питань зустрілися представники Росії, США і Франції з делегацією Ірану, яка пройшла під егідою Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) у штаб-квартирі цієї організації.

Читайте також:

Іран готовий самостійно збагачувати уран

Обама чекає від Мєдвєдєва "крок назустріч" після відмови від ПРО

Іран відмовився від російських літаків через аварії

Мєдвєдєв зустрівся з Обамою та "здав" Іран

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: