Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США після кривавої стрілянини Верховний суд вирішив не розглядати посилення контролю за обігом зброї

Судді також відмовилися розглянути іншу справу стосовно зброї.

Верховний суд США відхилив позов проти введеного в Каліфорнії правила щодо 10-денного періоду очікування при купівлі зброї.

Про це повідомляє "Голос Америки".

"Рішення суду підкреслює його небажання включитися в суперечки щодо контролю над обігом зброї, які знову загострила низка епізодів з масовою стріляниною, в тому числі – нещодавня трагедія в школі у Флориді", - пише видання.

Судді також відмовилися розглянути іншу справу стосовно зброї, в якій Національна стрілецька асоціація спробувала оскаржити відмову Каліфорнії знизити мита на продаж зброї, виділивши частину цих коштів на боротьбу з нелегальною зброєю.

ВідеоЮнака, який влаштував стрілянину у школі Флориди, залишають під арештом

Стрілянині в американській школі можна було запобігти. Підозрюваного Ніколаса Круза залишають під арештом - його звинувачують у вбивстві 17 людей. Розслідування триває, однак правоохоронцям вже вдалося встановити кілька важливих деталей. На Круза раніше неодноразово скаржилися, навіть ФБРівцям.

Юнака, який влаштував стрілянину у школі Флориди, залишають під арештом

Нагадаємо, щонайменше 17 людей загинули унаслідок стрілянини у середній школі Stoneman Douglas High School міста Паркленд (штат Флорида).  Стрілець перед нападом надів протигаз і приніс із собою димові шашки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції