У США починається масове випробування вакцини проти вірусу A/H1N1

Сьогодні американські клініки та медичні центри чекають волонтерів, щоб зробити перше щеплення проти вірусу "свинячого грипу". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Випробування нової вакцини для імунізації проти вірусу A/H1N1, відомого також як "свинячий грип", починається сьогодні в університетських медичних центрах і клініках США.

Для клінічних випробувань, потрібні тисячі волонтерів - від немовлят до людей похилого віку, хоча переважно перші тести будуть проведені на дорослих здорових людях.

Волонтерам буде зроблено два щеплення з різницею в 21 день для того, аби у вересні зробити перші висновки на основі аналізів крові про те, наскільки імунна система учасників експерименту готова протистояти вірусу.

Черговий спалах цього інфекційного захворювання США чекають в жовтні.

Подібна імунізація від "свинячого грипу", лише на обов'язковій основі, проводилася в США в 1976 році, внаслідок чого декілька людей померли від так званого синдрому Гієна-Барре, що викликає часткові або повні паралічі, що деколи привоздять до летального результату. У 15% пацієнтів з таким діагнозом зберігаються залишкові паралічі.

За даними різних джерел на 14 липня, в світі захворіли грипом А/h1n1 113,507 тисяч людей, з них 549 померли.

Усесвітня організація охорони здоров'я 11 червня вперше більш ніж за 40 років офіційно оголосила про введення шостого, максимального рівня загрози пандемії у зв'язку із стрімким поширенням по світу грипу A/H1N1.

Читайте також:

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

Ізраїль планує провести вакцинацію всього населення від грипу A

Число жертв грипу А у світі наблизилося до тисячі

В Таїланді народилася дівчинка з вірусом свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: