У США подовжили строк розслідування російського втручання у вибори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Звинувачення у справі висунули вже 33 особам.

Федеральний окружний суд США в Вашингтоні у п'ятницю, 4 січня, подовжив строк розслідування ймовірного втручання Росії у вибори президента Сполучених Штатів у 2016 році.

Суд ухвалив рішення за день до закінчення повноважень комісії під керівництвом спецпрокурора США Роберта Мюллера, яка займається розслідуванням, передає агенція AFP.

Представник суду не повідомив, на який термін подовжено роботу комісії. Зазвичай час дії повноважень тих, хто веде розслідування в подібних справах, становить 18 місяців. При цьому він може бути продовжений максимум на півроку.

Під час розслідування команда спецпрокурора Мюллера пред'явила звинувачення 33 особам. Серед них - троє колишніх помічників президента Дональда Трампа.

Спецпрокурор, екс-глава ФБР Роберт Мюллер, керує розслідуванням справи про можливі зв'язки оточення Дональда Трампа з Росією і російського втручання у вибори президента США від травня 2017 року. У рамках слідства Мюллер уже допитав багатьох чиновників адміністрації Трампа, зокрема його зятя, радника Джареда Кушнера. Президент США неодноразово висловлювався проти розслідування, називаючи його "полюванням на відьом". Російська сторона також заперечує своє втручання у вибори.

Нагадаємо, дослідження демонструють, що Росія втручається у всі найбільш значущі політичні події світу. Як "фабрика тролів" працює в Україні і США і що можна їй протиставити читайте у матеріалі ТСН.ua.

ВідеоМанафорт порушив угоду зі слідством у справі про втручання РФ в американські вибори

Екс-піарник Януковича та колишній голова перевиборчого штабу Трампа Пол Манафорт збрехав слідству і тепер може потрапити за ґрати надовго. Про те, що політтехнолог надав американським слідчим неправдиву інформацію, повідомив спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії в американські вибори у 2016. 

Манафорт порушив угоду зі слідством у справі про втручання РФ в американські вибори

Вибір редакції