У США підозрюють колишнього моряка ВМС у відправленні отруйних пакунків до Пентагону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ім'я підозрюваного слідчі не розголошують.

Слідчі підозрюють колишнього військовослужбовця Військово-морських сил США в тому, що він відправив пакунки з токсичною речовиною рицином в Пентагон.

Про це в середу, 3 жовтня, повідомляє телеканал Fox News.

"Пакети з підозрілими речовинами, відправлені до офісу Пентагону, Білого дому та сенатору Теду Крузу в Техасі цього тижня, були частиною скоординованих зусиль колишнього матросу морського флоту", - зазначає телеканал з посиланням на джерела серед офіційних осіб.

На одній з посилок значилася зворотня адреса, завдяки якій слідчі вийшли на колишнього військовослужбовця, чиє ім'я не розголошується.

Зазначається, що ще одна підозріла посилка на цьому тижні була адресована президенту Дональду Трампу, але телеканал не вказує, чи містився в ній рицин.

Також підозріла посилка у вівторок надійшла в офіс сенатора-республіканця Теда Круза, проте дослідження не підтвердили наявність в ній будь-яких небезпечних речовин.

Нагадаємо, 2 жовтня американські ЗМІ повідомили, що в міністерство оборони США доправили дві посилки, у яких фахівці виявили отруйну речовину рицин.

ВідеоУ Білий дім та Пентагон надіслали підозрілі пакунки

До Білого дому посилка так і не дійшла: її встигла перехопити секретна служба. За даними американського телеканалу CNN, усередині могла бути високотоксична речовина – рицин. Малі дози цього токсину спричиняють нудоту та внутрішню кровотечу і здатні вбити людину. Нібито цю ж отруту – надіслали ще й у Пентагон.

У Білий дім та Пентагон надіслали підозрілі пакунки

Залиште свій коментар

Вибір редакції