У США погіршується ситуація з коронавірусом, хворих уже 60

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американці "підчіплюють" хворобу під час подорожей.

До 60 зросла кількість хворих на коронавірусну інфекцію у Сполучених Штатах Америки. Таку цифру озвучив керівник місцевого відомства з охорони здоров’я і соціальних служб Алекса Азар, повідомляє РБК-Україна.

За даними посадовця, у 15 випадках мова йде про поїздки або зараження від контактів із тими, хто подорожував останнім часом поза межі США. "На сьогодні у нас все ще тільки 15 випадків нового коронавіруса, виявленого в Сполучених Штатах, пов'язаних з поїздками або близькими контактами з мандрівниками", - заявив міністр.

Фотогалерея Коронавірус COVID-19 під мікроскопом (5 фото)

При цьому він додав, що серед американців, евакуйованих з Уханя, також є 3 випадки, а ще 42 діагнози – це евакуйовані з лайнера Diamond Princess. Тим часом ЗМІ країни оперують повідомленнями, що Конгрес може розглянути питання про збільшення фінансування потреб боротьби з поширенням коронавірусу.

Плейлист 136 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Спалах коронавірусу у світі станом на 26 лютого
Associated Press

Залиште свій коментар

Вибір редакції