У США поліція застрелила учня, який прийшов до школи зі зброєю

У США поліція застрелила учня, який прийшов до школи зі зброєю

Батьки чекають на своїх дітей біля автовокзалу у штаті Вісконсін після стрілянини в середній школі 1 травня / Фото: Associated Press

Як повідомив генпрокурор, надійшло повідомлення про те, що в школі є зброя, і правоохоронці відреагували.

У США поліція штату Вісконсін 1 травня застрелила учня, який прийшов до місцевої середньої школи зі зброєю. Учень так і не потрапив до школи, але як запобіжний захід весь район був закритий.

Про це повідомляє The Guardian.

"Подібний інцидент – жах будь-якого батька. Надійшло повідомлення про те, що в школі є зброя, і правоохоронці відреагували. Це за своєю суттю небезпечна ситуація", – повідомив генпрокурор штату Вісконсін Джош Каул на пресконференції.

Представники влади назвали учня неповнолітнім, але не надали більше деталей про нього або конкретних даних про тип вогнепальної зброї, яку мав хлопець. Також не повідомлялося, чи стріляв школяр у поліцейських.

Відтоді учні возз’єдналися зі своїми батьками. Деякі з яких чекали до п’яти годин, поки їхніх дітей висадять у центрі зберігання автобусів у селі приблизно за 20 миль на південний захід від столиці штату – Медісон.

Читайте провідні новини дня:

Середня школа, де стріляли поліцейські, буде відчинена 2 травня і слугуватиме центром для працівників та учнів, щоб отримати там підтримку. Очікується, що навчання буде відновлено 3 травня, за словами директора Стіва Салерно.

"Ми готові засукати рукави та працювати пліч-о-пліч із нашими дивовижними правоохоронними органами та службами швидкого реагування. Це могла бути набагато гірша трагедія", – сказав Салерно на пресконференції.

За даними некомерційної організації K-12 School Shooting Database, яка відстежує такі інциденти, в останні роки в американських школах почастішали випадки стрілянини. Так, 2024 року сталися щонайменше 115 таких інцидентів. У 82 з них хтось був поранений або вбитий.

До слова, раніше у Сіднеї юнак напав із ножем на єпископа ассирійської церкви просто під час служби у храмі. Священнослужителю провели операцію, а нападника взяли під варту.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація