У США помер 16-річний мігрант, який перебував під вартою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це вже третій подібний випадок

16-річний мігрант з Гватемали, який подорожував без батьків, помер у Техасі після тримання під вартою у притулку.

Про це повідомляє ABC News із посиланням на Міністерство охорони здоров'я та соціальних служб США.

Імміграційна служба передала хлопця під варту 20 квітня. За гратами він провів одну ніч, наступного ранку йому стало різко погано, почалися "лихоманка, озноб і головний біль". Мігранта доправили до лікарні, де йому надали медичну допомогу та виписали того ж дня.

Підлітка повернули до притулку, але йому не стало краще. За два дні його знову госпіталізували, але до іншої лікарні. Пізніше хлопця перевели до дитячої лікарні у Техасі і кілька днів лікували і відділенні інтенсивної терапії, де він помер 30 квітня.

У Міністерстві охорони здоров'я США зазначили, що повідомили батькам хлопця у Гватемалі про те, що сталося.

Це вже третя смерть неповнолітніх у державному ув'язненні після того, як восени минулого року США зіткнулися з безпрецедентним припливом мігрантів на кордон з Мексикою.

У грудні минулого року від бактеріальних інфекцій у притулку померли двоє хлопчиків 7 і 8 років. Обидва подорожували зі своїми батьками з Гватемали і захворіли під час перебування під вартою.

Загалом під опікою Міністерства охорони здоров'я США перебувають 12 650 дітей і підлітків-мігрантів. Їх називають "дітьми-іноземцями без супроводу", оскільки вони прибувають на мексиканський кордон без опікунів. Це, як правило, старші діти та підлітки, які подорожують великими групами з іншими мігрантами, сподіваючись врешті-решт потрапити до інших родичів, які вже проживають у Сполучених Штатах.

Нагадаємо, 9 листопада 2018 року президент Дональд Трамп підписав розпорядження, яке забороняє надавати притулок тим мігрантам, хто потрапив на територію США незаконно, у зв'язку з ситуацією на південному кордоні США і тимчасовими надзвичайними заходами американської влади у сфері міграції.

У відповідь на це правозахисна організація "Американський союз громадянських свобод (ACLU) подала в суд на адміністрацію Дональда Трампа з вимогою скасувати указ про заборону на надання притулку нелегальним іммігрантам.

ВідеоВелике переселення народів: чим небезпечний наплив мігрантів

Увесь світ цими днями стежить за долею кількох тисяч людей, які тікають від голоду та злиднів з країн Латинської Америки. І пішки рушили до Сполучених Штатів. До мрії їм залишилося менше третини шляху. Але Дональд Трамп своїм указом дозволив прикордонникам не просто огороджуватися, а стріляти по мігрантах. Навала біженців лякає вже не тільки американців. Але й увесь цивілізований світ. 

Велике переселення народів: чим небезпечний наплив мігрантів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції