У США помер легендарний "доктор Смерть"

У США помер колишній 83-річний лікар Джек Кеворкян, відомий під прізвиськом "доктор Смерть".

Колишній лікар Джек Кеворкян, відомий під прізвиськом "доктор Смерть", помер в американській лікарні William Beaumont, що знаходиться в передмісті Детройта, штат Мічиган вранці в п'ятницю, 3 червня.

Причиною смерті Кеворкяна лікарі назвали тромбоз легеневої артерії. У середині травня 83-річний "доктор Смерть" був госпіталізований з пневмонією і захворюванням нирок.

Джек Кеворкян у 1999 році був засуджений за те, що допомагав піти з життя безнадійно хворим людям, даючи їм можливість зробити смертельну ін'єкцію або вчинити суїцид, отруївшись газом. За даними, які були оголошені в суді, Кеворкян допоміг зробити самогубство приблизно 130 жителям США.

Доктор провів в американській в'язниці вісім років. Його заарештували тільки після того, як на телебачення потрапила відеокасета з суїцидом одного з пацієнтів Кеворкяна. У 2007 році він вийшов на свободу і оголосив, що планує зробити кар'єру політика і домагатися введення права на евтаназію.

У 2008 році Джек Кеворкян брав участь у виборах в Конгрес в якості незалежного кандидата. "доктора Смерть" підтримали менше трьох відсотків виборців.

У 2010 році вийшов телевізійний фільм "Ви не знаєте Джека", присвячений діяльності "Доктора Смерть". Роль Кеворкяна в ньому зіграв Аль Пачино.

Читайте також:

Американський "доктор Смерть" навіть у відпустці шукав жертв для ампутації

У Донецьку живцем поховали пенсіонера-екстремала

Китаєць продав нирку, щоб купити iPad 2 і iPhone

Парк розваг в Новому Орлеані після катастрофи перетворився на "Зомбіленд"

ВідеоУ США помер легендарний "доктор Смерть"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: