У США померла всесвітньо відома блогерка, яка все життя публічно боролася зі смертельною хворобою

Дата публікації
Перегляди
9481
У США померла всесвітньо відома блогерка, яка все життя публічно боролася зі смертельною хворобою

Блогерка Клер Вінленд / YouTube

Вона знала, що незабаром помре, тому ділилася моментами життя з шанувальниками.

У США на 22 році життя померла всесвітньо відома блогерка Клер Вінленд, яка описувала своє життя під час боротьби з хворобою і розповідала, як бути готовим до смерті, знаючи, що вона скоро настане.

Про її смерть повідомили на сторінці її фонду - Claire's Place Foundation.

Дівчина від народження мала хворобу муковісцидоз, яка вражає легені і органи внутрішньої секреції. Протягом усього життя вона боролася з хворобою, кожного дня мала численні процедури, завдяки яким її життя подовжувалося. 

У серпні Клер вдало пересадили обидві легені, проте незабаром, 26 серпня, у неї трапився удар. Після тижня інтенсивної боротьби за життя дівчини стало очевидно, що жити їй лишилося недовго. Згодом вона померла. Лікарі розповіли, що це була "найбільш мирна смерть", яку вони бачили. 

 

Just let me love you

Публикация от Claire Wineland (@claire.wineland)

Блогерка до смерті заповіла свої органи для трансплантації іншим людям, таким чином ставши донором після смерті. 

Клер Вінленд знімала відео в YouTube, у яких розповідала про наближення смерті, давала поради про те, як прожити останні віхи життя. Згідно з її позицією, коли знаєш, що жити лишилося ще не довго, варто просто насолоджуватися кожним днем і не намагатися вдіяти щось екстремальне та незвичайне. Вона також закликала, щоб смертельно хворі не давали смерті керувати останніми моментами життя. 

"Не бійтеся говорити про смерть. Ви вже вмираєте. Рано чи пізно ми всі помремо, і найкращий спосіб змиритися - думати про смерть і не давати їй керувати своїм життям. Я би пропонувала вам уявляти свою смерть, як би дивно це не звучало", - казала вона. 

Дівчина не лише викладала відео та давала поради, а й допомагала іншим людям з подібними захворюваннями за допомогою свого фонду.