У США попереджено теракт

За словами співробітників ФБР, наслідки події могли би бути серйознішими за наслідки теракту 11 вересня 2001 року.


Теракт, страшніший за 11 вересня, вдалося викрити американським спецслужбам. Зловмисники планували підрвати аеропорт Джона Кенеді у Нью-Йорку, а також систему труб для постачання авіапалива, яка тягнеться з іншого штату через кілька районів міста та постачає авіапальним три аеропорти Нью-Йорка.  

Аеропорт імені Кенеді, на який були спрямовані задуми зловмисників, є найбільшим міжнародним аеропортом США.

За даними поліції, цей теракт міг забрати життя кількох тисяч людей і суттєво погіршити економіку країни.

Планував теракт 63-річний громадянин США, разом зі спільниками він ретельно готувався до здійснення задуманого. Один з його довірених людей був таємним інформатором ФБР. Саме це і допомогло стримати катастрофу. Представники ФБР вражені й кажуть, що це - один з найстрашніших планів теракту, які їм доводилося бачити.

Поліція вже заарештувала ідейного натхненника змови - ним виявися громадянин США, 63-річний пенсіонер Рассел Дефрейтас. Він мусульманин, який народився у Гайані, а згодом переїхав жити у США. До пенсії Дефрейтас працював у аеропорту Кенеді, а отже добре знав його.

Рассел Дефрейтас, відомий також як Мохаммед, віддавна плекав думку здійснити теракт, аби помститися за вороже ставлення світу до мусульман. Разом із трьома спільниками він понад півтора роки стежив за роботою транспортних служб та важливих об'єктів летовища.

Поліції вдалося затримати двох спільників Дефрейтаса - громадян Гайани та Тринідаду. Ще одного підозрюваного розшукують. Мешканці Нью-Йорка з жахом сприйняли звістку про новий можливий теракт. Адже вони ледве встигли оговтатися від 11 вересня 2001 року, коли загинуло майже три тисячі людей.

Викрити зловмисників ФБР допоміг чоловік, який проходить у документах під псевдонімом Інформатор. Кілька разів судимий за торгівлю наркотиками, він погодився допомагати ФБР в обмін на пом'якшення покарання. Саме з ним Дефрейтас вирішив поділитися своїм страшним секретом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: