У США шарлатан лікував дітей горілкою та котячою слиною

Таким способом він хотів вилікувати алергію. 

Лікаря з Чикаго, що в США, позбавили ліцензії через те, що він понад 10 років робив пацієнтам саморобні щеплення. До складу його вакцин входили горілка та котяча слина.

Таким способом лікар хотів допомогти своїм пацієнтам побороти алергію, пише Science Alert. Багато пацієнтів не могли вирішити, як вони почуваються після лікування горілкою та слиною котів, адже більшість з них були діти. Наймолодшому пацієнту було 7 років.

На підставі скарг з боку медичних працівників Департамент фінансового та професійного регулювання штату Іллінойс перевірив діяльність лікаря. Як наслідок, медик тепер постане перед Медичною дисциплінарною радою.

Наразі лікаря відсторонили від будь-яких медичних процедур. Зазначається, що на 11 жовтня призначено слухання у його справі. Медик буде пояснювати Медичній дисциплінарній раді, чому він не інформував пацієнтів про ризики, пов'язані із застосуванням саморобних ліків, а також про те, що використовує несертифіковані препарати. Його також звинувачують в тому, що у своїх звітах він не вказував, що користується такими вакцинами. 

Нагадаємо, раніше найсексуальніший лікар Америки влаштував оригінальну акцію в Нью-Йорку. Він вирішив оглянути пацієнтів безкоштовно в Центральному парку міста. Його вірусне відео про безкоштовний огляд грудей набрало майже півмільйона переглядів за кілька днів.

ВідеоНайсексуальніший онколог США оригінально закликав жінок не зволікати з лікуванням раку грудей

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: