Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США представили копії постів "фабрики тролів" у Facebook

Одне із 3,5 тисяч проплачених оголошень закликає темношкірих американців бойкотувати вибори.

Конгресмени-демократи Комітету з розвідки палати представників США опублікували копії проплачених "фабрикою тролів" постів у Facebook, які були створені, щоб вплинути на американські президентські вибори в 2016 році.

Про це йдеться на сайті комітету.

У січні 2017 року розвідувальне співтовариство дійшло висновку, що Росія втручалася в американські вибори, намагаючись сприяти перемозі Дональда Трампа і програшу Гілларі Клінтон.

ВідеоFacebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

Сторінки російська агенція використовувала, аби впливати на користувачів у США, Європі та самій Росії. Про це повідомив Марк Цукерберг. Зокрема зазначив, боти скористалися соцмережею для політичного впливу на російськомовних користувачів в Україні та інших країнах-сусідах РФ.

Facebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

Російська кампанія в соцмережах була спрямована на розкол в США, розпалювання заворушень на грунті низки розбіжностей.

Зауважимо, що одне із 3,5 тисяч проплачених оголошень, що закликає темношкірих американців бойкотувати вибори

"Росіяни зробили це, об'єднавши фейкові акаунти, сторінки і спільноти, щоб просувати політизований контент і відео, а також мобілізувати справжніх американців підписувати онлайн-петиції і брати участь в мітингах і протестах", - заявив член комітету Адам Шифф.

Всього було куплено понад 3,5 тисячі оголошень. Їх побачило 11,4 мільйонів американців. Російською "фабрикою тролів" було створено 470 сторінок в facebook. Ці сторінки згенерували 80 тисяч одиниць контенту, який розповсюдили на більш ніж 126 млн американців.

Нагадаємо, у США ввели санкції проти "кухаря Путіна" Пригожина та "фабрики тролів". Загалом к списку - 12 осіб, яких пов'язують з роботою Агентства інтернет-досліджень, відомого як "фабрика тролів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції