У США представлений офіційний портрет Обами

Американська адміністрація представила офіційний портрет Барака Обами.

04_banda
Офіційний портрет Обами
Американська перехідна адміністрація в середу представила офіційний портрет Барака Обами, який після інавгурації 20 січня буде розміщений у всіх установах федеральної влади на території країни. Портрет Обами представлений на сайті його перехідної команди.

Цей портрет - робота фотографа Піта Соузи, колишнього співробітника газети Chicago Tribune, якому належить стати новим офіційним фотографом Білого дому. Вперше в історії офіційне фото американського президента зняте за допомогою цифрової камери.

Примітно, що Обама зображений із значком у вигляді національного прапора на лацкані піджака. Подібні значки традиційно використовуються американськими політиками як символ патріотичних почуттів: зокрема, з прапорцем на піджаку для офіційного портрета фотографувався попередник Обами Джордж Буш. Обама в ході кампанії тимчасово відмовився від носіння значка, оголосивши, що "патріотизм у нього в крові", але потім став знову ходити з прапорцем.

Підготовка до заходів, пов'язаних з інавгурацією Обами йде в США повним ходом. Зокрема, за результатами загальнонаціонального конкурсу був обраний художник, який зайнявся виготовленням до інавгурації традиційної пам'ятної медалі. Скульптор з Коннектикуту Марк Меллон зізнався, що був настільки зворушений важливістю дорученої роботи, що працював зі сльозами на очах.

Читайте  також:
Обама вирішив, куди поїхати після інавгурації
Новий лімузин Обами витримає обстріл з гранатомету
Конгрес США офіційно назвав Обаму президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: