Америка пропонує мільйонні винагороди за інформацію про лідерів Робочої партії Курдистану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виплата винагороди передбачається "за інформацію, яка допоможе визначити місцезнаходження Мурата Карайилана ($5 млн) Джеміля Байика ($4 млн) і Дурана Калкана ($3 млн).

США пропонують мільйонні винагороди за інформацію про місцезнаходження трьох лідерів Робочої партії Курдистану, повідомив у вівторок заступник помічника держсекретаря США Метью Палмер.

Палмер повідомив про це за підсумками візиту в Анкару. Він зазначив, що передбачається виплата винагороди за інформацію, яка допоможе визначити місцезнаходження Мурата Карайилана ($5 млн) Джеміля Байика ($4 млн) і Дурана Калкана ($3 млн).

"США високо оцінюють контртерористичні операції, що проводяться у співпраці з союзником по НАТО - Туреччиною", - сказав Палмер.

Незважаючи на те, що США вважають РПК терористичною організацією, у Туреччині викликає стурбованість співпраця США в Сирії з курдськими бійцями YPG (Курдські сили самооборони), які Анкара вважає підрозділом РПК.

Фотогалерея В Турции после нападения курдких боевиков на полицейских вспыхнули массовые беспорядки (7 фото)

Відносини між Вашингтоном і Анкарою були затьмарені арештом американського священика Брансона в жовтні 2016 року в Туреччині за звинуваченням у шпигунстві і зв'язках з організацією "ФЕТО" проповідника Фетхуллаха Гюлена, яку вважають причетною до спроби перевороту в Туреччині в липні 2016 року.

У середині жовтня турецький суд ухвалив звільнити Брансона з-під варти.

ВідеоІракські курди провели референдум щодо створення власної держави

Залиште свій коментар

Вибір редакції