У США проти терористів виставлять герлскаутів

Дівчаток будуть навчати, як протистояти терористам і боротися з ними. Американці вирішили, спорту і підготовки до заміжжя, скауткам замало.

Влада США має намір привернути всіх американських герлскаутів до боротьби з тероризмом, а також до ліквідації наслідків стихійних бід і епідемій.

З даною ініціативою виступили урядовці Міністерства національної безпеки США (Department of Homeland Security). В даний час в організації Герлскаути США (Girl Scouts of the USA) налічується 3,4 мільйони дівчат.

Передбачається, що крім традиційних спортивних занять і занять по веденню домашнього господарства, герлскаути займатимуться рядом дисциплін, присвяченим розвитку навиків поведінки при надзвичайних ситуаціях.

Глава американського відомства Джанет Наполітано заявила, що нова програма підготовки дівчаток-скаутів дозволити підвищити "загальний національний рівень готовності до боротьби з лихами".

"Як колишній скаут, я не з чуток знайома з девізом "Будь готовою"!. Я сподіваюся, що дана програма надихне всіх американців", - сказала Наполітано.

Історія всесвітнього руху скаутизму почалася в 1907 році у Великобританії. У США перші табори скаутизму з'явилися в 1912 році.

Читайте також:

У Пакистані викрили школу, де вчили дітей-смертників

В Іраку бойовики вербують дітей як терористів-смертників

Іран тримає смертників напоготові

300 смертників для терактів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: