У США республіканці і демократи погодили посилення санкцій проти Росії

Їх можуть ввести через атаки Кремля під час президентської гонки 2016 роre і дій Путіна в Сирії.

У США сенатори від Республіканської та Демократичної партій погодили посилення санкцій проти Росії через втручання Москви у президентські вибори, а також через її активність на Близькому Сході.

Про це повідомив журналістам глава сенатського комітету у закордонних справах республіканець Боб Коркер, передає Інтерфакс.

Відповідно до законопроекту, президент США повинен буде отримувати схвалення Конгресу на будь-яке послаблення режиму санкції проти Росії. Це позбавить Білий дім можливості скасовувати обмежувальні заходи самостійно.

The Wall Street Journal пише, що документ відкриває дорогу до введення додаткових санкцій на окремі галузі російської економіки, включаючи гірничорудну промисловість і транспорт.

Згідно з домовленістю сенаторів, нові обмежувальні заходи можуть бути введені також щодо хакерів.

Сенатори домовилися включити нові заходи проти Росії в законопроект про санкції проти Ірану, щоб прискорити процес їхнього прийняття. Цей законопроект планується винести на голосування на поточному тижні.

"Ці додаткові санкції будуть потужним сигналом від двох партій Росії та іншим країнам у тому, що вони будуть покарані, якщо спробують втручатися в наші вибори", - прокоментував міжпартійну домовленість лідер демократів в сенаті Чак Шумер.

Раніше сенатор-республіканець Ліндсі Грем висловлював упевненість, що президент Дональд Трамп у разі схвалення законопроекту Сенатом і Палатою представників Конгресу, підпише його, як цього вимагає процедура.

Раніше ЗМІ повідомляли, що в перші тижні роботи адміністрація президента Дональда Трампа збиралася втілити в життя проект нормалізації відносин з Росією, зокрема, зняти санкції. Ці зусилля стривожили деяких чиновників Держдепу, які відразу ж почали лобіювати серед лідерів Конгресу якнайшвидше прийняття закону, який би заблокував скасування обмежувальних заходів.

ВідеоСенат підготував законопроект, який передбачає збільшення тиску на Москву

Залиште свій коментар