Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США росіянці Бутіній заборонили прогулянки - батько заарештованої

Бутіну випускають з камери лише вночі.

Арештована у США громадянка Росії Марія Бутіна перебуває в одиночній камері 22 години на добу, прогулянки на свіжому повітрі їй заборонені.

Про це повідомляє газета "Известия" з посиланням на її батька Валерія Бутіна.

"Протягом дня у неї є тільки 60 хвилин, щоб вона могла злегка розім'ятися і позайматися спортом. У загальній складності режим сегрегації передбачає її перебування в одиночній камері 22 години на добу. (...) На вулицю її взагалі не випускають. Такий тиск триває вже більше двох місяців", - наводить видання слова Бутинах.

Він також зазначив, що Бутіну випускають з камери лише вночі та дозволяють їй телефонувати рідним "тільки в першу годину ночі за американським часом".

При цьому батько заарештованої росіянки вважає, що у в'язниці на неї намагаються чинити психологічний тиск, щоб домогтися визнання провини.

"Думаю, все зроблено для того, щоб психологічно зламати Марію в надії на визнання провини. Ніякої іншої причини немає. Всі звинувачення проти неї абсолютно надумані, і Марія має намір відстояти свою невинність", - підкреслив Бутин в бесіді з "Вістями".

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували у неділю, 15 липня. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США і російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику і проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні і Нью-Йорку і намагалася розвивати відносини з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали комунікацій, щоб проникнути в національний орган прийняття рішень", щоб просунути порядку денного Російської Федерації", йдеться в обвинувальному акті.

Її звинувачують у спробі організувати "неофіційний канал зв'язку" між Республіканською партією і Кремлем в 2015-2016 роках, перед президентськими виборами в США. Джерела вказують, що її куратором в Москві був заступник голови Центробанку РФ, колишній сенатор Андрій Торшин. У квітні цього року він потрапив в санкційний список Міністерства фінансів США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції