У США Росію зарахували до небезпечних країн з блоку VIRUS

Ахмадінежад, Чавес та Мєдвєдєв становлять вісь зла і загрожують планам США у цілому світі, тому американські блогери планують їх роз'єднати.

Венесуела, Іран і Росія склали по відношенню до США якусь "вісь зла", яку можна позначити абревіатурою VIRUS.

Так пише Шон Гофорт, автор блогу на сайті газети The New York Times.

Президенти Венесуели і Ірану в 2007 році сформували антиамериканську вісь єдності, яку Росія зміцнює, продаючи зброю, надаючи політичну підтримку і допомагаючи Ірану з ядерними технологіями, каже Гофорт.

"Венесуела, Іран і Росія разом становлять серйозну загрозу американським цілям у всьому світі", - відзначає автор.

До недавнього пір кожна з цих країн перебувала під контролем прозахідних сусідів - у випадку з Іраном це був Ізраїль, у випадку з Венесуелою - Колумбія, а для Росії це був блок НАТО. Але, об'єднавшись, Венесуела, Іран і Росія представляють більш серйозну загрозу, ніж сумарний потенціал трьох країн, взятих окремо.

"Анди, Близький Схід і Східна Європа перетворилися на порохові бочки", - пише Гофорт, закликаючи США роз'єднати VIRUS шляхом мудрих дипломатичних зусиль, що цілком реально, так як Венесуела, Іран і Росія не мають глибоких культурних і економічних зв'язків.

У коментарях читачі пропонують свої варіанти "осі зла", а якийсь Роберт Марино дає свою розшифровку абревіатури VIRUS: "Венесуела, Іран, Росія і US - тобто США".

Нагадаємо, раніше чотири європейські країни - Португалія, Ірландія, Греція та Іспанія - були названі абревіатурою PIGS (свині).

Читайте також:

Мєдвєдєв нагадав США, що Росію вчити жити не потрібно

Мєдвєдєв визнав провал в економічних зв'язках з США

Ахмадінежад назвав ядерну стратегію США "ковбойською"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: