Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США розгорівся скандал через закон, за яким примусово забирають дітей з родин нелегальних мігрантів

Проти політики президента країни виступила навіть його дружина.

Життя за парканом. Тисячі розділених з батьками дітей - це наслідки нової міграційної політики Сполучених Штатів. Там почали примусово забирати дітей з родин нелегальних мігрантів, йдеться в ТСН.16.45.

У таборі для цих дітей велика зала, де постійно ввімкнене світло. У ній за металевою сіткою живуть десятки неповнолітніх. Сплять на підлозі, вкриті термоковдрами з фольги. І не мають відповіді на головне запитання, коли їм дозволять повернутися до батьків.

Запис, на якому чути розмову працівника центру з дітьми, сколихнув Америку. На аудіо добре чути, як плаче дитина, яку розлучили з сім'єю.

В країні діють нові американські норми, згідно з якими нелегальних мігрантів саджають до тюрми, аби пред'явити обвинувачення і судити. А от їхніх дітей відправляють до спеціальних таборів. Лише за шість тижнів там опинилося майже дві тисячі неповнолітніх. У Білому Домі кажуть, для них створено гарні умови.

ВідеоУ США з родин нелегальних мігрантів почали примусово забирати дітей

Тисячі розділених з батьками дітей, ночівлі на підлозі та життя за парканом із сітки. Це - наслідки нової міграційної політики Сполучених Штатів. Там почали примусово забирати дітей з родин нелегальних мігрантів. Чому так чинять і яку загрозу у мігрантах бачить президент Трамп - дивіться у сюжеті. 

У США з родин нелегальних мігрантів почали примусово забирати дітей

 «Ми дбаємо про них. У нас високі стандарти, ми даємо їм їжу, освіту, медичну допомогу...Там є телевізори», - каже представник уряду.

Така міграційна політика викликає масові протести. І хвилю критики - правозахисники, американські парламентарі, колишня перша леді США Лора Буш, і навіть дружина Трампа Меланія заявляють, що так чинити з дітьми не можна. Долучається до критики і ООН.

Американський президент Трамп на критику відповідає звинуваченнями. Каже, нелегальні мігранти використовують дітей, аби проникнути до Сполучених Штатів. І виправдовує жорстку міграційну політику власного уряду кризою у Євросоюзі.

«Сполучені Штати не стануть табором для мігрантів, не стануть центром для розміщення біженців! Не буде цього! Подивіться, що відбувається у Європі. Подивіться, що відбувається в інших місцях. Ми не можемо цього допустити у США. Не під моїм керівництвом», - запевняє Трамп.

Масштабні протести проти нової міграційної політики в Америці відбудуться вже наступного тижня. Поки що  ж влада зводить нові табори для дітей нелегалів, розмістити у яких можні іще тисячу двісті неповнолітніх.

Залиште свій коментар

Вибір редакції