У США розкрита найбільша в історії крадіжка з банківських карт

І знову справа проти Альберта Гонсалеса. На цей раз йому "світить" 25 років позбавлення волі і 500 тисяч доларів штрафу.

Альберт Гонсалес
Альберту Гонсалесу "світить" 25 років позбавлення волі і 500 тисяч доларів штрафу
Про розкриття однієї з найбільших крадіжок в історії США оголосило Міністерство юстиції країни. У поширеній ним заяві повідомляється про пред'явлені звинувачення 28-річному жителю штату Флоріда Альберту Гонсалесу, якому інкримінується спроба злому комп'ютерних систем і крадіжки даних 130 млн кредитних і дебетових карт.

Повідомляється, що Гонсалесу допомагали два спільники, імена яких не названі.

Обидва спільники Альберта Гонсалеса – вихідці з Росії. Їм пред'явлені звинувачення в злочинній змові і змові з метою шахрайства з використанням технологій хакерів.

Серед постраждалих виявилися як мінімум чотири фінансові компанії і крупні торгові мережі.

Здійснювати свій "бізнес" зловмисники почали в 2006 році. Вони вивчили вибрані ними комп'ютерні системи, провели могутні атаки на них, після чого розіслали одержані відомості на сервери в штатах Каліфорнія і Ілінойс, а також в Латвії, Україні і Нідерландах.

Свої жертви вони вибирали із списку 500 найуспішніших компаній, який складає журнал Fortune.

У повідомленні Мінюсту мовиться про те, що Гонсалесу загрожує в цілому 25 років в'язниці і штраф у розмірі 500 тисяч доларів.

Це вже не перша крупна справа відносно Гонсалеса. Близько року тому йому були пред'явлені звинувачення в спробі злому комп'ютерних серверів ресторанної мережі, а також в крадіжці даних 40 млн кредитних карток.

По першому з цих випадків судовий процес почнеться у вересні 2009 року, а по другому вердикт повинен бути винесений в 2010 році.

Читайте також:

Миколаївські хакери "обчистили" європейські банки на мільйон гривень

Хакери зможуть перехоплювати дані прямо з клавіатури

Хакери вкрали півмільйона доларів

Українські хакери "обчистили" банк США на 415 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: