У США розкрито змову проти Обами

На думку Клінтона, "праві змовники" поширюють інформацію, що порочить Обаму, щоб ще на початковому етапі перешкодити його роботі на президентській посаді.

Білл Клінтон розповів про функціонування "масштабної змови правих" у сучасній Америці, повідомляється в блозі The Caucus на сайті The New York Times. "Масштабну змову правих" (vast right-wing conspiracy) - термін, придуманий дружиною екс-президента в період скандалу навколо його відносин з Монікою Левінські: Хілларі Клінтон стверджувала, що саме цією "змовою" були обумовлені нападки на її чоловіка.

В інтерв'ю на телеканалі NBC у Клінтона запитали, чи пов'язані дії критиків нинішнього президента Барака Обами з тією ж "змовою". Колишній глава держави відповів ствердно. За його словами змова "не така сильна, як колись, що пояснюється демографічними змінами, але все так же жорстока". Зокрема, на думку Клінтона, "праві змовники" поширюють інформацію, що порочить Обаму, щоб ще на початковому етапі перешкодити його роботі на президентській посаді.

Клінтон зазначив, що вороги Обами бажають господареві Білого дому невдач, тим самим виступаючи проти блага Америки. Зокрема, з побажанням про провал політики Обами на початку 2009 року виступив Раш Лімбо - популярний публіцист і радіоведучий, слова якого обурили демократів та частину республіканців, але були схвалені правим крилом Республіканської партії і консервативною частиною американського суспільства.

Останнім часом в США проходять акції консерваторів, спрямовані проти політичного курсу Обами: критики незадоволені політикою бюджетних витрат і планами реформи охорони здоров'я. Найбільш масова маніфестація під назвою "Марш платників податків на Вашингтон" відбулася 12 вересня: за різними оцінками, число марширування склало від 60-75 тисяч чоловік до декількох сотень тисяч і навіть мільйони.

У тому ж інтерв'ю у Клінтона запитали, чи може на проміжних виборах в 2010 році повторитися сценарій 1994 року, коли республіканці здобули контроль над обома палатами Конгресу. Колишній президент-демократ висловив впевненість, що ситуація в жодному разі не настільки жалюгідна для його однопартійців, і Обама в змозі виправити становище.

Читайте також:

Обама любить Пушкіна та слухає хіп-хоп

Барак Обама - типовий син Африки, впевнена його кенійська бабуся

Обама заявив, що після того, як став президентом, перестав бути негром

"Жартівник" Обама розповів анекдот про Клінтон та свинячий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: