У США розпочався набір персоналу кібервійськ

Спецпідрозділ з кібербезпеки США оголосив "мобілізацію" фахівців, які вистежуватимуть атаки хакерів.

Міністерство національної безпеки США оголосило про початок програми з набору співробітників, які опікуватимуться безпекою високотехнологічних систем.

До американського кібервійська протягом подальших трьох років планують найняти тисячу експертів з безпеки. Як повідомив голова нового відомства Джанет Наполітано, усі наявні вакансії будуть зайняті розробниками програмного забезпечення, аналітиками та інженерами, що мають досвід розслідування кіберзламів і вистежування атак хакерів.

Цей спеціальний підрозділ забезпечуватиме безпеку державних комп'ютерних систем, вестиме боротьбу з хакерами і організованою кіберзлочинністю. Його діяльність фінансуватиметься за рахунок коштів, виділених конгресом США, але які саме суми планується вкласти в розвиток спецпідрозділу, невідомо.

Нагадаємо, про початок кампанії із забезпечення національної кібербезпеки раніше оголосив президент США Барак Обама. За його словами, в Америці постійно зростає "залежність від електронних та інших технологій, пов'язаних з поширенням інформації", і разом з цим – "загроза кібератак і вторгнень в особисте життя людей".

Боротьба з кіберзлочинністю є для чинної адміністрації США одним з пріоритетних завдань.

В рамках Міністерства національної безпеки США вже діє підрозділ, який займається виключно цією проблемою. Вже розроблена спеціальна програма, що отримала назву "Ейнштейн", покликана присікати спроби проникнення хакерів в урядові комп'ютерні мережі.

Діє також спеціальний центр з попередження і реагування на кібератаки. Федеральні відомства витрачають чималі кошти на боротьбу з хакерами. Попри це, злочинцям вже вдавалося "зламувати" закриті комп'ютерні системи Білого дому, Пентагону, держдепартаменту та інших відомств.

Читайте також:

У США масові демонстрації розганятимуть лазерною зброєю

Пентагон оголосив про створення Кібервійська

Хакери викрали креслення суперсекретного американського винищувача

Пентагон створює програму наступальних кібервійн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: