У США перевіряють, чи намагався Трамп перешкодити розслідуванню щодо втручання РФ - Washington Post

ФБР допитує свідків.

Спецпрокурор у справі про втручання Росії у вибори в США Роберт Мюллер розслідує, чи намагався президент Дональд Трамп перешкодити правосуддю.

Про це інформує Washington Post з посиланням на неназваних офіційних осіб.

Він розпитує чиновників розвідувального співтовариства, аби перевірити, чи не намагався Трамп перешкоджати правосуддю. П'ять осіб, які говорили на умовах анонімності повідомили, що Мюллер вже на цьому тижні планує допитати директора національної розвідки Деніела Коутса, главу АНБ Майка Роджерса і його колишнього заступника Річарада Леджета, які погодилися свідчити. Скільки ще свідків допитувало ФБР, невідомо. Також слідчі шукають докази ймовірних фінансових злочинів соратників президента. Агентство буде "в повній мірі співпрацювати зі спеціальним радником", але від подальших коментарів відмовились.

Офіс директора національної розвідки також відмовився від коментарів. Тим часом у Білому домі рекомендують всі запитання про розслідування  скеровувати до особистого адвоката Трампа. Так, прес-секретар адвоката глави держави Марк Корало написав: "Витоки інформації ФБР щодо Трампа обурливі, недопустимі і незаконні".

Видання пише, що такі дії Мюллера є поворотним моментом у розслідуванні ФБР, що триває вже майже рік і зосереджене на втручанні Росії у президентські вибори в США.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп прокоментував призначення спецпрокурора. 

"Як я вже неодноразово заявляв, ретельне розслідування підтвердить те, що ми вже знаємо, — не було ніякої змови між моїм штабом і яким-небудь іноземним суб'єктом", — йдеться в повідомленні.

"Я з нетерпінням чекаю закриття цієї справи. При цьому я ніколи не перестану боротися за людей і питання, які мають велике значення для майбутнього нашої країни", — резюмував Трамп.

ВідеоТрамп вважає розслідування його зв'язків з Кремлем полюванням на відьом

Залиште свій коментар