Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США розслідують кібератаку на сенатора, після якої той програв на виборах - Reuters

Невідомо, яка країна стояла за атакою і що саме хакери зробили з отриманою в результаті зламу інформацією.

ФБР розслідує кібератаку на передвиборчу кампанію кандидата від Демократичної партії Девіда Міна, який балотується в Конгрес США від Каліфорнії. 

Про це повідомляє Reuters із посиланням на три джерела, близьких до виборчої кампанії. Згідно з їхніми даними, хакери зламали комп'ютер передвиборчого штабу Девіда Міна, після чого він програв на червневих попередніх виборах.

Прес-секретар ФБР заявила, що не може ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію. Колишній менеджер виборчої кампанії Міна відмовилася прокоментувати агентству отримані дані. 

Як зазначає Reuters, невідомо, яка країна стояла за атакою і що хакери зробили з отриманою в результаті зламу інформацією.

Експерти національної безпеки США висловили стурбованість тим, що політичні кампанії виявилися "не захищеними напередодні виборів у Конгрес", які пройдуть в листопаді 2018 року. За словами дослідника кібербезпеки і колишнього аналітика Агентства національної безпеки Блейка Дарча, для створення ефективної програми безпеки потрібні роки. 

Вибір редакції